safe and sound
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  FaliújságFaliújság  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



HAMAROSAN

FRPG Top Sites - Magyarország









 

 Karakterpiac

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Olivia Latimer
Hollóhát
Hollóhát
Olivia Latimer


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Oct. 20.
Tartózkodási hely : Roxfort

Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac EmptySzomb. Okt. 26, 2013 11:14 pm

Karakterpiac LucyHale-crp398h
Elaine ___ || 16 || Lucy Hale
 
kapcsolatom a karakterrel: Te vagy a legjobb barátnőm. Három éven át utáltuk egymást, aztán egyszer csak kezdett valami megváltozni. Abbahagytuk egymás állandó szekálását és közömbös lett az egész. Majd valahogy a negyedik év közepén nagyon sokat beszélgettünk és azóta téged tartalak a legjobb barátnőmnek. Azt hiszem, akkor bizonyosodtam meg róla, hogy te is így gondolod, amikor ötödikben megosztottad velem a legféltettebb titkod. Azt mondtad, ezt még sosem mondtad el senkinek. Természetesen nem adtam tovább, se semmi mást, amit nekem mondtál. Szobatársak vagyunk, amit azóta imádok, hogy ennyire jóban lettünk. Elfogadjuk egymást mindenféle hóbortunkkal és hülyeségünkkel együtt, sőt most a nyáron át is hívtalak magunkhoz egy pár napra és megismerkedtél a szüleimmel is. Szoktunk veszekedni, van mikor napokig nem szólunk egymáshoz, de komolyabb vitánk az összebarátkozásunk óta nem adódott. Remélem örökké a legjobb barátnőmnek mondhatlak majd.
 
egyéb: Igazából a jellemet, háttérsztorit és minden mást a megalkotóra bízom, a pb változtatható, csak most így hirtelen ő jutott az eszembe. Ha esetleg a névvel lenne probléma azt is át lehet írni, csak így szerepeltettem az ET-ben, de nem hiszem, hogy problémát okozna az átírása. A ház, évfolyam adott, hiszen szobatársak lennénk. Az ET-ben megemlítettem, hogy Ellának van egy macskája, az pedig majd kiderül, hogy tényleg barátok maradunk e, vagy máshogy alakul...
 

Ha kedvet kapnál hozzá, akkor támadj meg PM-ben, én már nagyon várom *___*
Vissza az elejére Go down
Flynn Cutteridge
Griffendél
Griffendél
Flynn Cutteridge


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Oct. 20.
Tartózkodási hely : Roxfort

Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac EmptyVas. Okt. 20, 2013 6:02 pm

Karakterpiac 72-1 Karakterpiac 72-1Karakterpiac 72-1
abelia ___ || 15 || mugli születésű || victoria justice

kapcsolatom a karakterrel: Te voltál a legjobb barátnőm egészen tegnapelőttig. Azóta érdekes változások történtek az életemben, hisz egy bájital megkóstolása után hirtelen férfivé változtam át. Még nem mondtam el neked ezt az eset. Talán egy kicsit félek, hisz nem lehetek benne egészen biztos, hogy hogyan fogod kezelni a helyzetet.

A jövőben egyébként úgy tervezem, hogy a két karakter együtt lesz. Persze nem egyik napról a másikra, de ezt majd a karakterrel megbeszélem, ha felregisztrál. Very Happy

jelleme: Vidám, életerős lány, aki nem futamodik meg azoktól a dolgoktól, amiket az élet eléállít. Szeret viccelődni, beszélgetni és sütit csenni az éj leple alatt.
A háttérsztorija szabadon alakítható, de kérlek előtte fusd át a karakterlapomat. ^^


A pb. változtatható!
Ha megtetszett a karakter, kérlek dobj egy pm-et! Smile


beregisztrálva! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Makesz
Admin
Makesz


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Oct. 20.

Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Karakterpiac   Karakterpiac EmptyVas. Okt. 20, 2013 9:54 am

...
Vissza az elejére Go down
https://safe-and-sound.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Empty

Vissza az elejére Go down
 
Karakterpiac
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
safe and sound :: PRELUDE TO OUR OWN FAIRYTALE :: Karakteralkotás-
Ugrás: