safe and sound
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  FaliújságFaliújság  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



HAMAROSAN

FRPG Top Sites - Magyarország









 

 Leo Walker

Go down 
SzerzőÜzenet
Leo Walker

Leo Walker


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Oct. 22.
Tartózkodási hely : R

Leo Walker Empty
TémanyitásTárgy: Leo Walker   Leo Walker EmptySzer. Okt. 23, 2013 9:12 am



Leo Walker Tumblr_lyww0lutut1qzlloao2_400
istenem, imádom a nevedet!  mesélnél róla valamit?
"Az én csodás nevem Leo Walker. A híres és gazdag Walker család sarja vagyok és a Leo nevet, pedig a híres feltalároról Leonardo Da Vinciről kaptam. Igazából nincs bece nevem (a Leot hogy lehetne becézni?). Szeretem ezt a nevet és talán ez az egyetlen olyan dolog, amibe a szüleimmel egyet értek"


hány éves vagy, és  mi a  foglalkozásod?
2004.feb.14-én születtem Londonba, amiből kilehet számolni, hogy most 16 éves vagyok. Imádok a Roxfortba lenni, de az igazi otthonom a nagyszüleim Owfort melletti kastélya és csak nagyon ritkán (nyaratta 2,5 hetet max.) vagyok a szüleim birtokán. Most még tanuló vagyok, de az álmom, hogy híres kviddics játékos legyek


mi a helyzet a   családoddal?
"Hát a szüleim..... kapcsolat: pocsék.  Nem mondom azt, hogy utálom őket, de a nagyszüleim többet jelentenek számomra. Kb.7 lehettem amikor a szüleim lepasszoltak a nagyiéknak, mert ők  a (munkájuk miatt) túl sokat utaznak és nem tudnak minden hová egy gyereket hurcolni. Azóta a nagyszüleimméknél élek,akiket nagyon tisztelek és szeretek. Nálam a szüleim a nagyszüleimre hárította az olyan feladatokat, mint: esti mese, megtanítani biciglizni, elvinni a cirkuszba és más fontos dolog egy gyerek életében. Az őseimmel csak nyáron pár hétre találkozok, de akkor is álltalában az egyikük nincs otthon" 


na, és mi a helyzet veled? jellemezd magadat.
" Egy kedves srác vagyok, aki ha valakit szeret azt nagyon szereti és az élete árán is megvédené. Imádok kviddicsezni (Griffendér ház csapatkapitánya vagyok) és életem legszebb része a barátnőm Sophie, akit nagyon szeretek. A nagyszüleimet nagyon tisztelem és a nagyapám az ény példaképen és remélem felnőtt koromba én is olyan becsületes leszek, mint ő. Utálom a gyilkosokat,hazugokat, árulókat és a kapbszi embereket. "


itt az ideje, hogy mesélj egy kicsit a titkaidról!
"Titok... Egyszer olyan 8 évesen, amikor már a nagyiéknál laktam akartam egy kis sárkányt. Az egyik nap hajnali 6-kor felkeltem és elindultam a legközelebbi varászló faluba gyalog sárkányt venni, de végül a papa utánam jött és elmagyarázta, hogy mennyi gonddal jár egy sárkány eltartása, így nem lett "kisállat" vásárlás. De ezt soha se mondtuk ell senkinek."


beszélj egy kicsit a családi állapotodról!
" Szép kapcsolatba élek Sophival. Nagyon szeretem a lányt és ő számomra ő az igazi. A bökkenő csak az, hogy Kate a volt barátnőm állítólag vissza akar szerezni, ezért egyre többször flörtöl velem, amitől Sophie nagyon féltékeny lesz. Egyszer már össze vesztünk emiatt, de én mondtam, hogy  számomra ő az igazi."


köszönöm, hogy szántál rám egy kis időt, karakter beceneve
"Szívesen, de azért remélem máskor is beszélünk majd *felál és elindul kviddics edzésre"



üdv emberek Rebi megérkezett. már 13 éve 
szívom előletek az oxigént, és csupán 2 éve koptatom
 a billentyűket. 
ha el akarsz érni, akkor írj/kérd el az PM



Spoiler:

Azt hiszem, nem kell ezt ragozni! Minimum 300 szóban írj egy szj. példát!
Vissza az elejére Go down
 
Leo Walker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
safe and sound :: PRELUDE TO OUR OWN FAIRYTALE :: Karakteralkotás :: Befejezett/félkész karakterlapok-
Ugrás: