safe and sound
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  FaliújságFaliújság  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



HAMAROSAN

FRPG Top Sites - Magyarország









 

 Theodore Reed

Go down 
SzerzőÜzenet
Theo Reed

Theo Reed


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Oct. 26.

Theodore Reed Empty
TémanyitásTárgy: Theodore Reed   Theodore Reed EmptySzomb. Okt. 26, 2013 8:52 pm



istenem, imádom a nevedet!  mesélnél róla valamit?
"Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy anyakönyv vezető, aki ezt írta az anyakönyvembe, és itt a vége, és fuss el véle... Áh, nem, nem, nem és nem vagyok jó a sztorizgatásban, de a maga módján megdöbbentő, mikre nem gerjedsz. Ez csak egy... név. Hogy lehet imádni? Mármint, nem Isten vagy Beatles, hogy bárki különösebb rajongással legyen felé. Nem, én Theodore Reed vagyok, illetve inkább csak Theo, mert az pont egy "dore Reed"-del rövidebb, egyszerűbb kimondani."


hány éves vagy, és  mi a  foglalkozásod?
"
Nem egészen huszonkét éves vagyok, úgy este fél hét körül születtem, április harmadikán, Angliában, közelebbről nézve Dover-ben. Ez a város esik legközelebb a francia határhoz, ha komppal érkezel a szigetországba, garantáltan itt fogsz kikötni. Más nevezetessége nagyon nincs, csak pár fehér krétaszikla, ami klasszul mutat képeslapokról, meg minden negyedik helyi tininek ez volt hat-hét évvel ezelőtt a Facebook-os timeline képe (ez valami mugli dolog, hadd ne fejtsem ki, mi is a lényege). 
Momentán munkám nem nagyon van, vagyis önkéntes melókat néha elvállalok, mellette pedig tanulok egy mugli iskolában. Oké, most nézhetsz furcsán, de tudod, én az a fajta varázsló vagyok, akinek muglik voltak a szülei, aztán a Roxfort elvégzése után - a lelke mélyén még mindig gyerekként - visszakerült abba az életbe, amit tizenegy évesen otthagyott, aztán meg nem nagyon hagyták, hogy seprűvel rohangáljon a varázsvilágban, mert tizenhét évesen még nem lehetsz felnőtt, még anyuci pici kis... ja, ez a kérdés nem ide tartozik, bocs. Szőke vagyok, könnyen összezavarodok."


mi a helyzet a   családoddal?
"Szóval, hol is tartottam? Muglik. Ízig-vérig muglik. Varázstalan emberek, a maguk problémáival, kispolgári életükkel, jelzálog hitelükkel, és kicsinyes boldogságukkal. Nem vagyunk kifejezetten gazdag család, ezért sem túl jó dolog majdnem huszonkét évesen még mindig otthon ülni, de más kilátásom nemigen van, mert... ó, várj, már megint összekevertem, miről is kell beszélnem. Bocs. Vagy lehet, hogy már most bocsánatot kéne kérnem az összes további ugrálásomért, egyszerűbb, mint mindig benyögni egy bocsit, meg talán valamivel elegánsabb is. Nem? Mindegy, azt hiszem, már megint csak elkalandozok, míg téged az agyérösszeroppanás (ez amúgy nem biztos, hogy létező fogalom) kerülget, mert rákényszerítenek ezen gondolatfolyam követésére. Szívás, haver. Szívás. Na jó, komolyodjunk.
 Apám a gyámügynél dolgozik, anyám ápoló, van egy húgom, öt évvel fiatalabb nálam.

egyes szám első személyben válaszolj. kik a szüleid és mi a foglalkozásuk? hol élnek? vannak testvéreid? veletek élnek vagy kirepültek a családi fészekből? milyen kapcsolatban álltok egymással? + egyéb gondolatok e témával kapcsolatosan."


na, és mi a helyzet veled? jellemezd magadat.
"egyes szám első személyben válaszolj. beszélj egy kicsit a magadról, a pozitív és negatív oldaladról."


itt az ideje, hogy mesélj egy kicsit a titkaidról!
"egyes szám első személyben válaszolj. legalább egy titkot említs meg."


beszélj egy kicsit a családi állapotodról!
"egyes szám első személyben válaszolj. szingli vagy, vagy van esetleg valaki az életedben? mi a helyzet a múltbéli kapcsolataiddal?  + egyéb gondolatok e témával kapcsolatosan."


köszönöm, hogy szántál rám egy kis időt, karakter beceneve
"egyes szám első személyben válaszolj. írj egy rövid befejezésszerűt."



üdv emberek user neve megérkezett. már user kora éve 
szívom előletek az oxigént, és csupán mióta szerepezel éve koptatom
 a billentyűket. 
ha el akarsz érni, akkor írj/kérd el az elérhetőségi információk.
Felelősséget vállalok multi karakterek (ha nincs töröld).


Spoiler:

Azt hiszem, nem kell ezt ragozni! Minimum 300 szóban írj egy szj. példát!
Vissza az elejére Go down
 
Theodore Reed
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
safe and sound :: PRELUDE TO OUR OWN FAIRYTALE :: Karakteralkotás :: Befejezett/félkész karakterlapok-
Ugrás: